Průběh rezervace

Co se děje při rezervaci? Jak dlouho musím čekat? Na co si musím dát pozor?

Důležité otázky, na které bychom Vám zde chtěli odpovědět.

  1. Zasláním vyplněného rezervačního formuláře je pro Vás rezervace závazná. Obratem dostanete potvrzení, že Vaše rezervace k nám došla.

  2. Po obdržení ji překontrolujeme a rezervujeme hotely. Protože spolupracujeme zpravidla s malými rodinnými hotely, existuje v každém etapovém místě více smluvních hotelů. V kterém hotelu budete přenocovat se dozvíme až po potvrzení z hotelu.
    To je důvod, proč v našich popisech cesty je uveden hotelový standard, ale ne konkrétní hotel.

  3. Když dostaneme od všech hotelů potvrzenou rezervaci, zašleme Vám potvzení Vaší cesty. Normálně pro zpracování potřebujeme max. 3 pracovní dny. Teprve nyní je Vaše rezervace úplná a můžete si ev. začít obstarávat jízdenky na vlak nebo letenky.

  4. Zpravidla obdržíte s potvrzením cesty take Vaše cestovní podklady, nejpozději ale 4 týdny před začátkem cesty. Při krátkodobé rezervaci je musíme ev. deponovat ve Vašem prvním hotelu.

  5. S obdržením potvrzení cesty je splatná záloha, která musí být okamžitě zaplacena. Zákonem předepsané pojištění proti insolvenci naleznete na přiloženém pojišťovacím formuláři.

  6. 4 týdny před nástupem je splatný zbytek ceny cesty. Tím je rezervace ukončena a Vaše dovolená může začít.
    Hotely Vás očekávají, o transport Vašich zavazadel je postaráno. Eventuálně pronajatá kola jsou pro Vás připravena a my Vám popřejeme cyklistickou dovolenou plnou zajímavých zážitků.